EKİBİMİZ

Avukat ELİF ANDAÇ CÖMERT
ELİF ANDAÇ CÖMERT

ELİF ANDAÇ CÖMERT

KURUCU AVUKAT

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Lisans eğitimine devam ederken pek çok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak yer almıştır. Üniversite öğrenimine devam ederken yaz dönemlerinde çeşitli hukuk bürolarında öğrenci stajyer olarak çalışmış pek çok alanda kendini yetiştirmiştir. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra yasal stajını Adana’da Akarpınar Hukuk Bürosu bünyesinde tamamlamıştır. Halihazırda ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun kurucu avukatlarından olan Cömert, burada hukuki danışmanlık hizmetine devam etmekte ve avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Avukat YİĞİT TEKİN
YİĞİT TEKİN

YİĞİT TEKİN

KURUCU AVUKAT

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini almış ve akabinde avukatlık mesleğine başlamıştır. Sigorta Hukuku başta olmak üzere hukukun çeşitli alanlarında ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak faaliyet göstermektedir.

Avukat BENGİ NUR ÇINAR
BENGİ NUR ÇINAR

BENGİ NUR ÇINAR

KURUCU AVUKAT

Lise eğitimini Özel Çukurova Bilfen Anadolu Lisesi’nde burslu olarak tamamladıktan sonra Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimine devam ederken öğrenci stajyer olarak çalışmış ve sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almıştır. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra yasal stajını Birbiçer Hukuk Bürosu’nda tamamlamıştır. Halihazırda ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak vekillik ve hukuki danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

Avukat ONUR BİLGİN TÜFEKÇİ
ONUR BİLGİN TÜFEKÇİ

ONUR BİLGİN TÜFEKÇİ

KURUCU AVUKAT

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini aldı. Öğrencilik döneminden itibaren hukuk alanında çalışmalarına başlayarak birçok farklı alanda tecrübe edindi. Tüfekçi, özel hukuk alanında yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamış olup çalışmalarına devam etmektedir. Yine hukuk alanında birçok sertifikaya sahip olan Tüfekçi, ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak hukuk danışmanlığı ve dava vekilliği hizmetini icra etmektedir.

0536 708 6518Randevu