HAKKIMIZDA

ARTE, kurulduğu günden itibaren müvekkillerine Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti vermektedir. Müvekkillerin ihtiyaçları ve beklentilerini her olayda ayrı değerlendirerek izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemektedir.
ARTE, Sigorta Hukuku, Boşanma Hukuku, İcra Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, başta olmak üzere hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmektedir. Deneyimi ve ekip çalışanlarına olan inancı ile en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

UZMAN KADROMUZ İLE TANIŞIN.

Alanında Uzman Avukat Kadromuz ile Sizlerleyiz.

Avukat BENGİ NUR ÇINAR
BENGİ NUR ÇINAR

KURUCU AVUKAT

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak vekillik ve hukuki danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

Avukat YİĞİT TEKİN
YİĞİT TEKİN

KURUCU AVUKAT

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sigorta Hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak faaliyet göstermektedir.

Avukat ELİF ANDAÇ CÖMERT
ELİF ANDAÇ CÖMERT

KURUCU AVUKAT

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. ARTE Hukuk Bürosu bünyesinde hukuki danışmanlık hizmetine devam etmekte ve avukatlık mesleğini sürdürmektedir.

Avukat ONUR BİLGİN TÜFEKÇİ
ONUR BİLGİN TÜFEKÇİ

KURUCU AVUKAT

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini aldı. ARTE Hukuk & Danışmanlık Bürosu bünyesinde kurucu avukat olarak hukuk danışmanlığı ve dava vekilliği hizmetini icra etmektedir.

VİZYONUMUZ

Arte Hukuk, bir çok hukuk alanında uzmanlaşmış kadrosuyla geniş müvekkil ağına sahiptir. Arte Hukuk’un amacı meslek örgütleri, dinamik ve genç kadrosu, güçlü çözüm ortakları ile müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

MİSYONUMUZ

Arte Hukuk müvekkillerine sağladığı hukuki hizmetleri özenle ve en yüksek kalitede sunulmasını hedefler. Arte Hukuk, sağladığı hizmeti ihtiyaçlara yönelik ve kalite sürekliliğini hedefler şekilde güncel hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip edip; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi, soruna yönelik güncel yaratıcı çözümler bulmayı amaçlar. Müvekkillerinin hukuki sorunlarında sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

BAZI HİZMETLERİMİZ

Boşanma Hukuku

İş Hukuku

Sigorta Hukuku

Ceza Hukuku

HUKUKİ TÜM SORUNLARINIZI ÇÖZMEYE HAZIRIZ
0536 708 6518Randevu